banner2

banner1

banner22

DEVA Adapazarı ziyaretlere devam ediyor

DEVA Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Ömer Aktaş ve yönetimi, bu haftaki ziyaretlerini hız kesmeden devam ediyor.

SİYASET 12.03.2021, 11:21 Editör: Aysima Kortak
DEVA Adapazarı ziyaretlere devam ediyor
banner48

Genel Başkanlığı’nı Ali Babacan’ın yaptığı Deva Partisi’nin Adapazarı İlçe Başkanı Ömer Aktaş ve yönetimi, Saadet Partisi İlçe Başkanı Abidin Birinci ile yönetim kurulu üyelerini parti binalarında ziyaret etti.

BAŞARILAR DİLEDİLER

İlçe yöneticilerinin tanışmasıyla başlayan ziyaretlerde Saadet Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Abidin Birinci ziyaretten duydukları memnuniyetlerini ifade etti. İlçe başkanları, Adapazarı’nın sorunlarını ve ilçe gündemi ile ilgili sorunlarının tespiti ve çözüm yolları noktasında fikir alışverişinde bulundular. Adapazarı ilgili yapılabilecekler ve karşılıklı iyi temennilerde bulunan parti ilçe başkanları, birbirlerine başarı dileklerini sunarak samimi ve güzel sohbetleri için teşekkür ettiler.

“DAHA İYİ BİR ADAPAZARI İÇİN”

DEVA Partisi İlçe Başkanı Ömer Aktaş ziyaretlerin ardından, “Ülkemizin olmazsa olmazı demokrasinin ana damarı siyasi partileri ziyaret ediyoruz. İlçemizin güzide teşkilatlarını ayrım gözetmeksizin ziyaret edip ilçemiz ve ülkemiz hakkında değerlendirmede bulunurken partimizin düşüncelerini, projelerini kendilerine aktarma fırsatı buluyoruz. Daha iyi bir Adapazarı, daha iyi Türkiye için katılımcı demokrasiyi önemsediğimizin altını çiziyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)