banner2

banner1

banner22

Destek istediler

MHP Sakarya Milletvekili Adayları Muhammed Levent Bülbül ile Ali Doğan Eroğlu, Hendek'te meslek odalarına ve Hendek Küçük Sanayi Sitesi esnafına ziyarette bulundu.

SİYASET 21.05.2018, 23:40
Destek istediler
banner48

MHP'li adaylar Bülbül ve Eroğlu, seçim çalışmalarına start verdikleri Hendek'te ilk olarak Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Demirel, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cemil Varlıca ve Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Vahdet Çilek'le bir araya geldi.

Bülbül, oda başkanlarından destek istedi.

‘Gereken destek verilir’

Esnaf Odası Başkanı Demirel, MHP'de Hendekli bir adayın 1. sırada yer almasından memnuniyet duyduklarını belirterek, "Hendek'te MHP'li bizim Turgut örneği var, şimdi bu 'bizim Levent' diye neden olmasın.  İnşallah Hendek halkı gereken desteği verecektir" dedi.

Şoförler Odası Başkanı Varlıca ise "Levent bizim kardeşimiz. Kendisini iyi yetiştirmiş ve Hendek'in önemli bir değeridir. Kimse bu noktada partizanlık yapmaz" diye konuştu.

Berberler Odası Başkanı Çilek de, "MHP'den 1. sıra Hendek'te beklentiye cevap oldu. Heyecan yarattı. Bunu gözlemliyoruz. İnşallah hayırlısı olur" dedi.

Esnaf MHP diyor

Bülbül ve Eroğlu daha sonra Hendek Küçük Sanayi Sitesi Esnafı ile çalışanlarını ziyaret etti. Esnafın da, çalışanların da büyük çoğunluğunun 24 Haziran için "MHP" tercihinde bulunacaklarını ifade etmeleri, dikkat çekti.

Hendek temaslarında Cumhurbaşkanı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan, Milletvekili seçiminde ise MHP tercihi öne çıktı.

MHP'li adaylara, Hendek'teki temaslarında İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, Belediye Meclis üyesi Hüdaverdi Bahadır ve partililer eşlik etti.

Yorumlar (0)