banner2

banner1

banner22

Destek istedi

Seçim çalışmaları kapsamında Ferizli’yi ziyaret eden AK Parti milletvekili adayı Ali İnci, Ak Parti İlçe Başkanı Dursun Ali Dal, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, belediye meclis üyesi İsmail Durmaz, belediye başkan yardımcı Naci Kıral ve ilçe yönetimi ile beraber esnafları ve vatandaşlarla bir araya geldi.

SİYASET 31.05.2018, 17:10
Destek istedi
banner48

TEŞKİLAT OLARAK HAZIRIZ

Ali İnci önce AK Parti Ferizli İlçe teşkilatını ziyaret etti. Burada ilçe yönetimi ve partililer ile istişare toplantısı yaptı. AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Dursun Ali Dal seçim çalışmaları hakkında Ali İnci’ye bilgi verirken; “Biz teşkilat olarak hazırız. Sayın belediye başkanımız ve yönetimimizle birlikte sahalardayız. İnşallah 24 Haziran’da sandıklardan çok güçlü bir şekilde çıkacağız” dedi.

TARİHİ ÖNEM TAŞIYOR

Ali İnci,“Şuan ülkemizin durumu ortadadır. Bu seçimler tarihin en önemli seçimi olacak. Her evi tek tek gezmeliyiz. Herkese tek tek dokunmalıyız. Çevremize 24 Haziran seçimlerinin normal bir seçimin ötesinde öneme sahip olduğunu anlatmalıyız. Dışarıdan ülkemize karşı büyük bir düşmanlık var. Onun için bizler bu memleketi sevenler olarak mücadelemizi en üst seviyeye çıkarmamız lazım. Muazzam bir şekilde çalışmalıyız” ifadelerine yer verdi.

DESTEK İSTEDİ

Daha sonra ilçe başkanı, belediye başkanı ve ilçe yönetimi ile beraber Ali İnci, esnaf ziyareti yaptılar. Esnaflarla yakından ilgilenen İnci, hayırlı ve bol kazanç diledi. Ramazan aylarını kutlayarak 24 Haziran seçimleri için destek istedi.

Yorumlar (0)