banner2

banner1

banner22

Destek istedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) milletvekili aday adayı Dr. Hasan Balaban, seçim çalışmaları kapsamında Akyazı, Karapürçek, Erenler, Geyve ve Taraklı ilçelerinde temaslarda bulundu.

SİYASET 16.05.2018, 15:15
Destek istedi
banner48

İlçelerde teşkilatları ziyaret ederek, seçim süreci ve çalışmalar üzerine fikir alışverişinde bulunan MHP'li Balaban, ilçelerde esnaf ziyaretlerini de ihmal etmiyor.

Son 2 günde 5 ilçeye giden Balaban, sokakta ve sosyal alanlarda karşılaştığı vatandaşlarla da temas kurarak destek istiyor.

Ziyaretlerini değerlendiren Milletvekili aday adayı Balaban, " İlçe başkanlarımıza ve partililerimize teşekkür ediyorum. Teşkilatlarımız hazır ve her zaman olduğu gibi de dinamik. Adayların belirlenmesiyle topyekun bir seferberlik olacak. Enerjisi yüksek bir seçim atmosferine giriyoruz. MHP'nin mecliste en güçlü şekilde temsil edilmesi için biz de canla bala çalışıyoruz, çalışacağız da. Bunun yanında halkımızın gösterdiği teveccüh, Cumhur İttifakının başarıya ulaşacağı, Milliyetçi Hareket Partisi'nin de çok güçlü bir destek göreceği yönünde" dedi.

 

Yorumlar (0)