banner2

banner1

banner22

'Derdimiz sadece hizmet'

AK Parti milletvekili aday adayı Av. Erhan Dursun, Sakarya Yerel Kültür Derneği tarafından kendisi için düzenlenen kahvaltıya katıldı. Dursun daha sonra Sakarya Kanatlı Hayvan Üreticileri Derneği’ni ziyaret etti.

SİYASET 12.05.2018, 14:48
'Derdimiz sadece hizmet'
banner48

SİYASİ İSTİKRAR

Sakarya Yerel Kültür Derneği tarafından Erenler’ deki Otağında düzenlenen kahvaltılı programa katılan Ak Parti aday adayı Av. Erhan Dursun, neden aday adayı olduğunu ve siyasi istikrar ve Cumhurbaşkanlığı sisteminin ne denli önemli olduğuna dikkat çekerek destek istedi.

DERNEK ÜYEMİZ

Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık, dernek yönetimi ile birlikte Erhan Dursun’u ağırlamaktan mutlu olduklarını belirterek; “ Erhan Dursun geçmişte derneğimizin yönetim kurulu üyeliği ve başkan yardımcılığı görevlerinde bulunmuş bir arkadaşımız. Milletvekili aday adayı olmasından mutluluk duyduk. Kendisine başarılar diliyorum, Allah yolunu açık etsin” dedi. Kırık, kahvaltının ardından Dursun’a Yerel Kültür Derneği’nin son zamanda yayınladığı Sakarya’nın folklörünü, tarihini ve manavları anlatan 4 kitaptan oluşan set hediye etti. Dursun gördüğü bu ilgiye teşekkür etti.

SEKTÖRÜN KALBİ

Aday adayı Erhan Dursun, Yerel Kültür Derneği’nin ardından sivil toplum kuruluşu ziyaretlerine Sakarya Kanatlı Hayvan Üreticileri Birliğini ziyaretle devam etti. Birlik Başkanı İrfan Demiray tarafından karşılanan Dursun; “Sakarya bu sektörün kalbi” dedi. Dursun, bu yola sadece hizmet için çıktıklarına vurgu yaptı.

Birlik Başkanı Demiray, Dursun’a teşekkür ederek, çıktığı bu yolda başarılar diledi.

Yorumlar (0)