banner2

banner1

banner22

Delegeler kararını verdi “Erdoğan Isır”

Pamukova CHP İlçe Başkanı Fikret Uysal 15 Şubat Cumartesi günü yapılacak İl Kongresinde, İlçe örgütü ve İl delegelerinin mevcut İl Başkanı Erdoğan Isır'ı destekleme kararı aldığını açıkladı.

SİYASET 12.02.2020, 15:01
Delegeler kararını verdi “Erdoğan Isır”
banner48

ISIR’ A TAM DESTEK

Cumhuriyet Halk Partisi Pamukova İlçe Başkanı Fikret Uysal,  İlçe yönetimi ve İl delegeleri ile yapılan toplantıda 15 Şubat Cumartesi günü yapılacak İl Kongresinde mevcut İl Başkanı Erdoğan Isır'ı destekleme kararı aldıklarını deklare etti.

CHP İlçe Başkanı Fikret Uysal,  yapılan toplantı sonunda İl delegelerinin tamamının mevcut İl Başkanı Erdoğan Isır'ı destekleme kararı aldığını ifade ederek, "İl delegelerimizle gerçekleştirdiğimiz toplantıda, 9 il delegemizde kendi iradeleri ile Erdoğan Isır'ı destekleyeceklerini ifade ettiler. Biz de İlçe yönetimi olarak İl delegelerimizin aldığı karar doğrultusunda İl Başkanlığı Kongresinde Erdoğan Isır'ı destekleyeceğimizi kamuoyuna duyuruyoruz" dedi.

“PAMUKOVA’NIN EVLADI”

Pamukova CHP‘de 9 il delegesi adına yapılan bu açıklama sonrası İl delegeleri; "Pamukova'nın evladı Erdoğan ısır'ı desteklememizden daha doğal bir şey olmaz. 15 Şubat Cumartesi günü 9 İl delegesi blok olarak Erdoğan Isır'a oy vereceğiz " dediler.

Yorumlar (0)