banner2

banner1

banner22

'Cumhurbaşkanımızın etrafında kenetlenmeliyiz'

AK Parti milletvekili aday adayı Av. Erhan Dursun, temayül yoklaması ve genel merkezde yapılan mülakatın arından yoğun bir saha çalışmasına başladı. Dursun; Ticaret Borsası, MÜSİAD ve SGC ‘yi ziyaret etti.

SİYASET 09.05.2018, 21:02
'Cumhurbaşkanımızın etrafında kenetlenmeliyiz'
banner48

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, yönetim kurulu üyeleri ve Meclis Başkanı Avni Uçar’ı ziyaret eden Erhan Dursun, Ticaret Borsası’nın yeni yönetimine hayırlı olsun dileğinde bulundu. Ardından MÜSİAD Başkanı Yaşar Coşkun’u ziyaret eden Dursun, partisine destek istedi.

Ziyaretlerinde 24 Haziran seçimlerinin Yeni Türkiye’nin miladı olacağını söyleyen Dursun, siyasi istikrarın önemine değindi, Cumhurbaşkanlığı sistemini anlattı. Dursun; “Dünya lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile güçlenen ülkemizi çekemeyen dış mihraklar, türlü oyunlar tezgahlıyor. İşte bu oyunları bozmak, Türkiye’nin ve Türk halkının gücünü göstermek için birlik ve beraberlik zamanı. Cumhurbaşkanımıza destek verip, onun etrafında kenetlenmeliyiz. Bizler bu dava için yola çıktık. Daha güçlü bir Türkiye için çıktığımız bu yolda, sizlerin desteğini istiyorum” dedi.

2023,2053 ve 2071 hedeflerini anlatan Dursun, bu hedeflere varmak için, herkesin bu davaya sahip çıkması gerektiğinin altını çizdi.

Erhan Dursun daha sonra bir süre önce ciddi bir operasyon geçiren Sakarya Gazeteciler Cemiyeti (SGC) Başkanı ve Yenihaber Gazetesi Genel Yayın Müdürü Sazai Matur’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.  

 

Yorumlar (0)