banner2

banner1

banner22

CHP adaysız kalmaz

CHP il Kongresi’nde kürsüye çıkan Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç başkan adaylarından Ecevit Keleş’i il binası ve daha önceki adaylığı sürecinde söylediklerinden ötürü sert bir dille eleştirdi

SİYASET 15.02.2020, 15:35 Editör: Ebru Bulut
banner48

CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, " CHP'li olmak onur verici bir şeydir. CHP'li olanlar kendi yaşadıkları kentte kendi il binaları kendilerine ait değilse ve birisi ben size söz verdim il binası alıyorum ve bu CHP'nin il binası olacak dedikten sonra CHP'nin il binası yoktur demeyi cürret ediyorsa o zaman bizim yapacağız şey örgüte ait binayı alıpta vermektir. CHP öyle adaysız kalmaz. CHP çoluk çocuğun oyuncağı değil. Sizler yokken bizler yokken CHP Sakaya örgütünde Selçuk Gedikliler, Ünal Ozanlar vardı, onlar CHP'yi namerte bırakmadılar. Bizde etmeyeceğiz. Ne demek CHP adaysız kalacak. Sakarya'dan her şey çıkabilir ancak CHP içinde ihanet eden asla çıkmaz. Yapacağınız göreviniz esnasında yapacaksınız. Yapamadıklarınızı burada değil yaptıklarınızı anlatacaksınız. O zaman CHP'yi ayağa kaldırırsınız” dedi.

Engin Özkoç’un konuşmasının satır aralarında Ecevit Keleş’i isim vermeden eleştirmesi dikkatlerden kaçmadı. Özkoç’un başkanlık yarışında Reyhan Şahin’e destek verdiği biliniyor.

Yorumlar (1)
Ahakuytra 5 ay önce
Sn.Özkoç iyi destekle yanlışlıkla Sn.Ecevit seçilirse strese girersin