banner2

banner1

banner22

Çelik ziyarete geldi

İl Başkanı, Milletvekili, MKYK Üyesi, Komisyon Başkanı ve son olarak Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı olarak görev yapan Hasan Ali Çelik Haberlisin.com’u ziyaret etti.

SİYASET 01.08.2018, 19:23
Çelik ziyarete geldi
banner48

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcılığı görevi sona eren Hasan Ali Çelik, Haberlisin.com’u ziyaret etti.  Genç ve dinamik bir ekiple yayın hayatına başlayan internet haber portalının şehre hayırlı olmasını temenni eden Çelik “Gecikmiş bir ziyaret benimkisi. Ancak yoğunluktan sevdiklerimize vakit ayıramadık. Şehre dair güzel haberler yazmanızı temenni ederim” diyerek başladığı sohbette gelecek planlarını sorduk. Genel Yayın Müdürümüz Güven Hasbaş’a hayatının hiçbir döneminde talep olmadığını aktaran Çelik yeni dönemde ‘Mevla ne yazdıysa onu yaşayacağız’ dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığına talip olacak mısınız sorusunu samimiyetle cevaplayan Çelik “Ben şu göreve talibim diye ortaya çıkmadım hiç. Bakan Yardımcılığı görevim otobüsle Ankara’ya giderken tebliğ edildi. Seminer için bir çalışma programı düşünürken Bakan Yardımcılığı görevine getirildim. Bizim içerisinde bulunduğumuz davada görev istenmez. Rabbim bizim için ne yazdıysa onu yaşayacağız. Ancak ben çıkıp şu göreve talibim, bunu istiyorum demem. Hiçbir dönemde demedim. Eğer kamuoyunda yeni görevimiz ile ilgili bir talep oluşursa siz gazetecilerin değimiyle kamuoyu oluşursa neden olmasın. Ya da Cumhurbaşkanımız (bu illa aktif siyaset anlamında değil )Recep Tayyip Erdoğan seni şurada görevlendirdim derse buna bir şey diyemeyiz.  Bakan Yardımcılığı görevimiz henüz yeni sona erdi. Bakalım önümüze neler çıkacak” dedi.

Deneyimli siyasetçi kamuoyunda dillendirilen Büyükşehir Belediye Başkanlığı aday adaylığı konusunda net bir cevap vermese de gelişmelere hareket edeceğini ima etti. 

Siyasetin her kademesinde görev alan Hasan Ali Çelik’in Haberlisin.com ziyareti şehre dair birçok konuda yapılan sohbet ile sona erdi.

Yorumlar (0)