banner2

banner1

banner22

Can, BBP Karapürçek ilçe Başkanı oldu

Büyük Birlik Partisi Karapürçek ilçe kongresi, Karapürçek Belediye aile çay bahçesinde yapıldı. Milletvekili aday adayı Eyüp Yılmaz'ın divan başkanlığını yaptığı kongrede tek liste ile seçime giren Hamit Can başkan seçildi.

SİYASET 21.05.2018, 14:26
Can, BBP Karapürçek ilçe Başkanı oldu
banner48

Kongreye BBP milletvekili aday adayları Cemal Can, Eyüp Yılmaz, Hüvaderdi Kervankıran, Ali Uzun, Eray Yeşilçimen, Sezgin İnan,İsmail Cankat, Kaynarca İlçe Başkanı Kubilay Ferdi Özen, Serdivan İlçe Başkanı  Ahmet Bilgin, Arifiye İlçe Başkanı Cemil Kaya, Akyazı İçe Başkanı Nayim Yolçu, Pamukova İlçe Başkanı Orhan Sever ve Karasu İlçe Başkanı Hasan Eminoğlu katıldı.

 Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan kongrede, Kur’an-ı Kerim okudu. Daha sonra gelir-gider raporları okunup kabul edildi. İlçe Başkan Adayı Hamit Can, dertlerinin politika yapmak olmadığını ileri sürerek; “Derdimiz kanımızın son damlasına kadar bu vatan için mücadele etmektir. Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı  Mustafa Desteci ve İl Başkanımız Cemal Can’ın bizlere tevdi ettikleri millete hizmet etme görevini resmileştirmek üzere toplandık.  Sizlerin huzurunda bana ve yönetimime bu görevi laik görenlere şahsım adıma teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından oylamaya geçildi. Yapılan oylamada Hamit Can İlçe Başkanı seçildi.

Yorumlar (0)