banner2

banner1

banner22

Bülbül- Kaba ve Kaya sahada!

MHP Sakarya Milletvekili adayları Levent Bülbül ve Şerafettin Kaya Sapanca’da, Mehmet Emin Kaba ise Sapanca’nın yanında Arifiye, Erenler ve Kaynarca ilçelerinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde destek istediler.

SİYASET 29.05.2018, 14:38
Bülbül- Kaba ve Kaya sahada!
banner48

DESTEK İSTEDİLER

Sapanca’da esnaf ziyaretleri yapan ve vatandaşlardan oy isteyen MHP Milletvekili adayı Levent Bülbül, “Sakarya’nın sorunlarını biliyoruz ve Sakarya’nın Ankara’da güçlü sesi olacağız” dedi. Bülbül, Cumhur ittifakının da başarılı sonuca ulaşacağını söyledi.

DEVLET BEYE GÜVENİN

Çalışmalarını hızlandıran ve gün içerisinde en az 2 ilçeyi giderek seçmenle buluşan Mehmet Emen Kaba ise "Milliyetçi Hareket Partisi olarak, inançlı kadrolar ve toplumun tüm kesimlerine hitap edecek biçimde hazırlanan seçim beyannamesi ile huzurlarınızdayız. Emekliye, çalışana, emeklikte yaşa takılanlara, vergi yükü altında ezilen esnafımıza, çiftçimize sözümüz var. Bir tarafta Türkiye'nin milli meseleleri ve güvenliğini temin etmeye çalışırken, diğer taraftan da toplumun ekonomik ve sosyal alanda beklenti ve sorunlarına çözüm bulunacak. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. MHP diyorsa, Devlet bey bir şey söylüyorsa lütfen önemseyin ve güvenin" dedi.

ELİMİZ GÜÇLÜ OLMALI

"Milliyetçi Hareket Partisi'ne duyulan güven boşa çıkmaz, verilecek destek karşılıksız kalmaz" diyen Kaba, "Elimiz ne kadar güçlü olursa, Sakarya kazanır, memleket kazanır. Mecliste güçlü bir MHP, denge ve denetim açısından memleketimizin yararınadır. Bizler de Sakaryalıların beklediği, arzu ettiği vekiller olacağız. Sakarya'dan kopmayan, kendisini utturmayan,  seçimden seçime değil, her zaman görüp ve ulaşabileceğiniz vekil adaylarıyız" şeklinde konuştu.

 

Yorumlar (0)