banner2

banner1

banner22

Birlik olma vakti

Dünya ve Avrupa Şampiyonu Enes Erkan 24 Haziran seçimler öncesi gurbetçilerle buluşuyor. Gurbetçilerle ilk buluşmayı Viyana’da yapan şampiyon Cumhurbaşkanı Erdoğan’a güçlü destek istedi

SİYASET 31.05.2018, 12:05
Birlik olma vakti
banner48

24 Haziran seçimlerinde AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı da olan Dünya ve Avrupa Karate Şampiyonu Enes Erkan gurbetçilerle buluşmak üzere Avrupa turuna çıktı. TRT Spor Spikeri Ersin Düzen’in modaretörlüğü’nde gerçekleşen buluşmada Enes Erkan ilgi odağı oldu. Viyana’da yaşayan gurbetçilerle iftarda bir araya gelen Erkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi.

GÜÇLÜ DESTEK

Dünya ve Avrupa Şampiyonu 24 Haziran seçimlerinde neden aday adayı olduğunu anlatarak başladığı konuşması büyük beğeni topladı. Erkan “Makam mevki için yola çıkmadığımı her fırsatta dile getirdim. Bugün sizlerle bir araya gelme sebebim 24 Haziran’da yapılacak seçimler ülkemiz için çok önemli. Birliğimiz için çok önemli. Vatanı-milleti için gecesini gündüzüne katan Cumhurbaşkanımıza güçlü destek olmalıyız. Hainler ve işbirlikçileriyle güçlü bir şekilde mücadele edebilmesi için elini güçlendirmemiz lazım” dedi.

VATANSEVERLERE ÖNEMLİ GÖREV

“Vatanımı seviyorum” diyen herkesi göreve davet eden Enes Erkan “Mesele vatan-millet meselesidir. Gün birlik olup içimizde ki hainleri temizleyip dışarıya karşı topyekun mücadele zamanıdır. 24 Haziran sadece bir seçim değildir. Dolayısıyla sizlerden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmanızı, güçlü destek vermenizi istiyorum. Sıla hasreti çeken sizlerin beni çok iyi anlayacağınızı bildiğim için aranızdayım. Vatanseverlere büyük görev düşüyor. Bir olup birlik olup vatanımıza karşı plan yapanların planlarını bozmamız gerekiyor” dedi.

Enes Erkan’ın Avusturya’nın Viyana kentinde ki programı büyük coşku içinde tamamlandı. Dünya ve Avrupa Şampiyonu Karateci bugün de Almanya’da gurbetçilerle buluşacak.

Yorumlar (0)