banner2

banner1

banner22

Birlik beraberlik mesajı verdiler

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayları Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, Ali İnci ve Ekrem Yüce Ferizli İlçe Teşkilatına ziyarette bulundular.

SİYASET 23.05.2018, 13:11
Birlik beraberlik mesajı verdiler
banner48

Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ak Parti İlçe Başkanı Dursun Ali Dal, ilçe Yönetimi, Kadın ve Gençlik Kolları ile çok sayıda partili Ak Parti Sakarya Milletvekili adaylarını teşkilat binasının kapısında karşılanan Ak Parti milletvekili adayları teşkilat yönetimi ve partililer ile istişarelerde bulundular.

‘Bizler teşkilat olarak hazırız’

Milletvekili adaylarına hayırlı olsun temennisini ileten AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Dursun Ali Dal ‘Bizler teşkilat olarak hazırız. Seçim kararının alınmasıyla çalışmalara başladık. Sahalardayız. Bu seçimlerin öneminin bilincindeyiz. 24 Haziranda ilçemizde sandıkları güçlü bir şekilde patlatmaya hazırız. Rabbim bu kutlu yolda yardımcımız olsun. Seçimlerin ve adaylarımızın hayırlı olmasını diliyorum’dedi.

‘Bu seçim bir final olacak’

Belediye çalışmaları hakkında Vekil adaylarına bilgi veren Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ise ‘Böyle mübarek ramazan ayında bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bugüne kadar çok seçim geçirdik. Ama bu seçim bir final olacak. Tüm zamanların seçimi olacak. Dünya bizi mercek altına aldı izliyor. İlk turda sandıkları patlatmalıyız. Dolayısıyla çok çalışmalıyız. Bize verilecek her türlü görevi yapmaya hazırız. Partimizin emrindeyiz. İnşallah 7-0 yapacağımıza inancımız tamdır. Tekrar adaylarımızın ve seçimlerin hayırlı olmasını temenni ediyorum’ şeklinde konuştu.

‘Ortak amacımız hizmet etmek’

Seçimlerin önemini vurgulayan AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç ‘Birbirinden değerli adaylarımız var. Sayın Cumhurbaşkanımız bu arkadaşlarımıza görevi verdi. En güzel şekilde görevlerini icra edeceklerine inanıyoruz. Gittiğimiz her ilçede büyük sevgi ve heyecanla karşılandık. İnşallah bizler seçilmişler olarak bu sevgiye layık olmaya gayret edeceğiz. Ortak amacımız hizmet etmek. Sevgi var, heyecan var. 24 Haziranda çok önemli bir seçim olacak. Bir sistem değişikliğine gideceğiz. Misyonumuz, vizyonumuz, davamız belli. Onun için hep birlikte mücadeleye devam edeceğiz. Zaten hepiniz hazırsınız. Çok şey söylemeye gerek yok. İnşallah adaylarımız ve seçim sonuçları hayırlara vesile olur’ dedi.

Birlik beraberlik mesajı veren Ak Parti Milletvekili adayları ‘Hep birlikte Ferizli, Sakarya ve Türkiye’yi kalkındırmak için çalışacağız. Bu seçimin diğer seçimlerden daha anlamlı ve önemli olduğunun bilincindeyiz. Hep birlikte gece gündüz çalışacağız’ ifadelerini kullandılar.

Adaylar daha sonra vatandaşların sorularını yanıtladılar.

Yorumlar (0)