banner2

banner1

banner22

Bayrak MBD Ziyaret etti

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Murat Bayrak Milli Birlik ve Düşünce Derneği’ni ziyaret ederek aday adaylığı sürecini anlatıp ‘gün birlik günü’ diyerek 24 Haziran’ın önemine vurgu yaptı.

SİYASET 14.05.2018, 20:22
Bayrak MBD Ziyaret etti
banner48

‘Milletin efendisi olmaya değil hizmetkarı olmaya talip oldum’ diyerek AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı olan Murat Bayrak sivil toplum kuruluşlarını ziyaretlerini sürdürüyor. Milli Birlik ve Düşünce Derneğini ziyaret eden Bayrak Genel Başkan Erdem Ercan ve Yönetim Kurulu üyelerine aday adaylığı sürecini anlatıp 24 Haziran seçimlerine dair fikir alış verişinde bulundu.

Milletin meclisinde şehrine ve ülkesine hizmet etmek için aday adayı olduğunu anlatan Murat Bayrak “Ben yıllar önce tarafımı seçtim. Bizim tarafımız vatan-milletin yanı. Milli Birlik ve Düşünce Derneği’nin de adından anlaşılacağı üzere Milli Birlik’ten yana taraf olduğunu biliyorum. Hep birlikte vatanımız, milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Rabbim nasip eder ve meclis çatısı altında görev alırsam bugün söylediklerimin dışında bir tek adım atmayacağım. Bu millet vatanı için canını ortaya koydu. Vatanı için canını ortaya koyan milletimize hizmetkar olmaya talip olmaktan daha gurur verici daha onurlandırıcı bir durum olamaz” dedi.

24 Haziran seçimlerinde vatan-millet için çalışanlarla Erdoğan düşmanlığı üzerinden siyaset yapanların bir tutulmaması gerektiğini belirten Murat Bayrak “Hepimizin gayesi vatanımızın bölünmez bütünlüğü olmalı. Dış mihrakların saldırılarına karşı gün birlik olma günü. Hepimiz Cumhur ittifakına güçlü destek için çalışmalıyız” dedi.

 

Yorumlar (0)