banner2

banner1

banner22

Basmacı’dan sağlık çalışanlarına ziyaret

AK Parti Karasu Kadın Kolları Başkanı Nesrin Basmacı ve beraberindeki ekibi, COVID-19 Mücadelede en önde savaşan sağlık çalışanlarını kısıtlamada Karasu Devlet Hastanesi'nde ziyarette bulundu.

SİYASET 16.01.2021, 19:40 Editör: Aysima Kortak
Basmacı’dan sağlık çalışanlarına ziyaret
banner48

AK Parti Karasu Kadın Kolları Başkanı Nesrin Basmacı ve beraberindeki ekibi, COVID-19 mücadelede en önde savaşan sağlık çalışanlarını unutmayarak onları kısıtlamada Karasu Devlet Hastanesi'ne gelip ziyarette bulundu. Başkan yanında getirdiği ikramlar ile Acil Polikliniği girişinde sağlıkçılarla bir araya gelerek hal hatır sordu.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINI MUTLU ETTİ

Başkan Nesrin Basmacı, “Sağlık çalışanlarımızı Kadın Kolları olarak onları bir nebze olsa yanında olduğumuzu hissettirmek, onları düşünerek, onlara değer verdiğimizi göstermek adına buradayız” şeklinde konuştu. Yanında bir not olması dikkat çekerken, notun içindeki sözlerde gönüllere dokunduğu bir defa daha yazıya dökülmesi sağlık çalışanlarını mutlu etti. O not içindeki sözler, “Gece gündüz, Kar-Çamur, Bayram-Tatil demeden büyük bir özveri ile insanların sağlıklı ve daha sağlıklı yaşaması için, ellerinizden gelen her çabayı gösterdiğiniz için teşekkür ederim”

Yorumlar (0)