banner22

Başkan Keleş Söğütlü’ye çıkarma yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, Söğütlü ilçesinde temaslarda bulundu. İlçede parti örgütüyle bir araya gelen Başkan Keleş, ilçe esnafları, Söğütlü Muhtarlar Derneği ve Şoförler ve Otomobilciler Odasını ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

SİYASET 31.12.2021, 14:27 Editör: Ebru Bulut
Başkan Keleş Söğütlü’ye çıkarma yaptı
banner48

Söğütlü temasları çerçevesinde CHP Söğütlü İlçesinde İlçe Başkanlığını ziyaret eden CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş ve il yönetimi, İlçe Başkanı İsmail Turan ve yönetimiyle 2021 yılında gerçekleştirilen çalışmaları değerlendirdi.

HALKIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYDIK

İlçe örgütlerinin yürüttüğü çalışmaların önemine değinen Başkan Keleş, “CHP Sakarya İlçe örgütlerimiz sahada çok önemli çalışmalar yürüttü. 2021 yılında sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmadık. Söğütlü örgütümüz de ilçemizde halkımızın her türlü sorun ve sıkıntısını yerinde dinledi. Çözüm önerilerini oluşturduk ve gündeme taşıdık. Sakarya il ve ilçeleriyle örnek çalışmaları sürdürmeye devam edecek” dedi.

SÖĞÜTLÜ ESNAFIMIZ ZOR DURUMDA

İlçe esnaflarını da ziyaret eden Keleş, sorun ve sıkıntıları dinledi. 2021 yılının özellikle küçük esnaflar için çok geçtiğini belirten Keleş, “Esnaflarımızın sorun ve sıkıntıları devam ediyor. Ürünü sattığı fiyata yeniden rafına koyamıyor. Bu konuda acil düzenleme yapılmasını bekliyorlar. Bizler her zaman esnafımızın yanındayız” şeklinde konuştu.

banner84
MUHTARLARIMIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Söğütlü Muhtarlar Derneğini ziyaret eden Başkan Keleş, dernek başkanı Cihan Çakırsoy ile ilçeye dair görüş alışverişinde bulundu. Misafirperverliği için Muhtarlar Derneği Başkanı Cihan Çakırsoy’a teşekkür eden Keleş, “Muhtarlarımızın bizler için çok önemli. Gerçek bilgileri kendilerinden alıyoruz. Bölgeyi ve mahallelerini çok iyi tanıyorlar ve çalışmalarını bu doğrultuda sürdürüyorlar. Ben dernek Başkanımız nezdinde tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyor, yeni yıllarını kutluyorum” dedi.

CHP, ŞOFÖRLERİN SORUNLARINI GÜNDEME TAŞIYOR

Söğütlü ilçesinde son ziyaretini Söğütlü Şoförler ve Otomobilciler Odası’na yapan Başkan Keleş, Oda Başkanı Şerafettin Gülerce’yle sektöre dair görüş alışverişinde bulunarak misafirperverliği için teşekkür etti. Keleş, şoförlerin sorun ve sıkıntılarını CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun gündeme getirdiğine dikkat çekerek, “Genel Başkanımız, ülke genelinde her ilde şoförler odalarımızla kahvaltı programları düzenledi. Gittiği her ilde şoförlerimizle bir araya gelerek sorun ve sıkıntılarını dinliyor. Ben başkanımız nezdinde ekmeğini direksiyon başında kazanan tüm şoförlerimizin yeni yılını kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)