banner2

banner1

banner22

Başer'in yerine 6 isim belirlendi

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer, yaşının dolması sebebiyle göreve devam edemeyecek. Gençlik Kolları 6’ncı Olağan Kongresi temayül ve mülakat süreci için Genel Merkez Gençlik Kolları çalışmalarına resmen başladı.

SİYASET 13.01.2021, 17:41 Editör: Gizem Demirsoy
Başer'in yerine 6 isim belirlendi
banner48

Genel Merkez Gençlik Kolları Bölge Başkanı ve MKYK Üyesi Mustafa Zengin Başkanlığında oluşan komisyon Sakarya İl Başkanlığına gelerek çalışmalarını tamamladı. AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı olmak için 6 isim öne çıktı. Adaylar şu isimler; İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Muhammed Çalışkan, İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Resul Sefa Morgül, İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Barbaros Karakolcu, İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Alaylı, Rahmi Can Şeşen ve Mehmet Ali Turan. Adayların kısa sürede Ankara’ya çağrılması bekleniyor.

“KONGRELER BAYRAK YARIŞI İÇERİSİNDE GERÇEKLEŞİR”

Kongre sürecine ilişkin konuşan İl Gençlik Kolları Başkanı Başer, “Gençlik Kolları olarak 6. Olağan Kongre sürecimizi Eylül ayının sonunda İlçe Gençlik Kolları Kongrelerimiz ile başlamıştık. 16 İlçemizde salgın tedbirlerine ve teşkilatımıza yakışır bir şekilde kongrelerimizi gerçekleştirmiştik. AK Parti Gençlik Kolları’nda kongreler bir bayrak yarışı içerisinde bir takım çalışmasıyla gerçekleşir. İnşallah bizden sonra kısa süre içerisinde görevi devralacak kardeşimiz de bayrağı daha da ileriye taşıyacaktır. 2023 seçimlerine giderken görev alacak teşkilat üyelerimizin üzerinde büyük ve önemli bir sorumluluk vardır. Allah yar ve yardımcımız olsun. 20 Ocak’ta gerçekleşecek İl Ana Kademe Kongremizin ardından Şubat Ayı içerisinde yapacağımız İl Gençlik Kolları Kongremizin şehrimize ve partimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
Reis 4 gün önce
Çokda önemli görevi bırakıyormuş