banner2

banner1

banner22

Atışmaya yorum yağdı

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un twitter’dan 'enkaz' göndermesine, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever cevap verdi. İkilinin atışmasına yorum yağdı

SİYASET 15.02.2020, 13:28 Editör: Ebru Bulut
Atışmaya yorum yağdı
banner48

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, dün akşam saatlerinde twitterda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bir fotoğrafının da bulunduğu paylaşım yaptı. Özkoç, paylaşımında; "Merak etmeyin Erdoğan’ın enkazını kaldıracağız. Türkiye refah ve kalkınmış bir ülke haline gelecek. Ekonomik sorunlar bitecek. Türkiye’ye lazım olan sağlam bir sistem! Yapacağız!" ifadelerini kullandı.

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'a twitter üzerinden AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever verdi. Tever, Özkoç'un gönderisini alıntılayarak; "Sayın Erdoğan, 18 yıl önce bir enkaz devralarak milletimizin teveccühüyle Cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımlarını bir bir hayata geçirmeye devam ediyor. Hiç merak etmeyin, bu kutuplaştırıcı zihniyetiniz ve nefret politikanız tarihin karanlık sayfalarına gömülüp gidecektir" ifadelerine yer verdi.

İkilinin twitter üzerinde ki atışmasına çok sayıda yorum geldi. Yorumlarda Engin Özkoç’un geçmişte İYİ Parti saflarına katılmasından Yalova Belediyesi’nde ki 22 milyonluk vurguna çok sayıda konu paylaşıldı.


Yorumlar (0)