banner2

banner1

banner22

Atabek’in hedefinde Özkoç vardı

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç'un tank palet fabrikasının önünden yaptığı açıklamalara AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek isim vermeden sosyal medya hesabından cevap verdi.

SİYASET 03.07.2021, 14:21 Editör: Aysima Kortak
Atabek’in hedefinde Özkoç vardı
banner48

Cumhuriyet Halk Partisi Engin Özkoç’un dün tank palet fabrikasının önünden yaptığı açıklamalara AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, sosyal medya hesabından isim vermeden cevap verdi. Atabek paylaşımında şu ifadelere yer verdi;

CHP MİLLETVEKİLİ YİNE ROTASINI YALANA ÇEVİRMİŞTİR

“Yalanı kendilerine rehber edinmiş olan bir zihniyete doğrular elbette zor gelecektir. Sakarya'lı olup şehrine en büyük ihaneti yapan CHP Milletvekili yine rotasını yalana çevirmiştir. Bugüne kadar ülkemiz ve milletimiz için yapılan, geleceğin Büyük ve Güçlü Türkiye'sini oluşturacak her yatırımın karşısında olan zihniyetten zaten aksini beklemiyoruz ama en azından artik bu aziz milletin karşısına yalanlarınızla çıkmayın. Siyaset, doğruları söyleyerek, dürüstlükle yapılır. İftira kampanyalarınız ile belki sadece gündemi değiştirebilirsiniz. Ama milletimiz her zaman doğruları söyleyeni ve gerçekleri görmüştür. Görmeye de devam edecektir. Sayın Cumhurbaşkanımız Şehrimizi ziyaretinde yaptığı konuşmada da ifade ettiği gibi fabrika, 1973 yılından beri orduya hizmet veriyor ve tesis yaklaşık 4 yıl önce 1. Ana Tamir Fabrika Müdürlüğü adıyla Milli Savunma Bakanlığı bünyesine alınmıştır. Fabrikanın işletmesini yürüten firma Türk firmasıdır, fabrika kadrosundaki hiçbir çalışanın hak kaybına uğramamıştır ve çalışan işçilerimizin kadroları Millî Savunma Bakanlığı'na bağlı ASFAT'tadır. İçerideki ve dışarıdaki bütün düşmanların engellemelerine rağmen Allah'ın izni ile başaracağız.”

Yorumlar (0)