banner2

banner1

banner22

Alemdar’a CHP’yi anlatarak destek oldu

Ak Parti Serdivan 5. Olağan Kongresi’ne katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, “Senin hizmetlerin konuşuluyor.” diyerek Alemdar’a destek oldu.

SİYASET 19.09.2020, 18:47 Editör: Ebru Bulut
Alemdar’a CHP’yi anlatarak destek oldu
banner48

CHP’Yİ ANLATARAK ALEMDAR’A DESTEK OLDU

Ak Parti Serdivan 5. Olağan Kongresi Serdivan Kapalı Spor Salonunda yapıldı. Yapılan kongreye katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, CHP’yi anlatarak Yusuf Alemdar’a destek verdi.

“CHP’NİN ZİHNİYETİ BELLİ”

Yusuf Alemdar’ın yaptığı hizmetlerden bahseden Yavuz, “CHP’nin zihniyeti ortada. Onların çekmek istediği minder belli. Yalan söyleyecekler, iftira atacaklar. Çünkü başka bir şey bilmezler. Senin hizmetlerini herkes görüp biliyor. CHP’nin zihniyeti belli. Açık oylama kapalı tasnifle son seçimi kazandılar. Sonrasında uzunca süre seçim kazanamadılar. 1961 darbesinden sonra yapılan anayasayla milletin iradesine müdahale ettiler. Ama o dönem geçti. Çok gerilerde kaldı. Milletin iradesi ortada. O sebeple biz işimizi yapacağız onlar içinde bulundukları çamurda debelenip duracaklar. CHP seçimi kaybetse de iktidarı kaybetmiş saymadığı dönemin çok gerilerde kaldığının farkında değil. Biz millete hizmet edip milletle yürümeye devam edeceğiz. CHP 1950 yılında kaybettiği iktidarı ebediyen kaybetti.” dedi.

Yorumlar (0)