banner2

banner1

banner22

Ak Parti'de kongre tarihi belli oldu

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin il kongresi 20 Ocak’ta yapılacak. İl Başkanlığı için Yunus Tever’in tek aday olarak kongreye katılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

SİYASET 05.01.2021, 16:29 Editör: Ebru Bulut
Ak Parti'de kongre tarihi belli oldu
banner48

TARİHİ BELLİ OLDU

AK Parti Sakarya 7’nci Olağan İl Kongresi pandemi nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmişti. İl Başkanı Yunus Tever’in tek aday olarak yarışacağı kongrenin tarihi belli oldu. Başkan Tever, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaparak kongre tarihini duyurdu. Buna göre, İl Kongresi 20 Ocak Çarşamba günü saat 13.00’da Sakarya Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında; “#İnandığınYoldaYürü diyerek 2023 hedeflerimize doğru emin adımlarla ilerliyoruz. AK Parti Sakarya 7. Olağan İl Kongremizi 20 Ocak Çarşamba Günü Saat 13.00’de Sakarya Spor Salonu’nda gerçekleştireceğiz inşallah. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans yöntemiyle katılacağı 7. Olağan İl Kongremizi, salgın tedbirlerine titizlikle uyarak büyük bir heyecan ve coşku içerisinde gerçekleştireceğiz. Kongremiz, partimize ve şehrimize hayırlı olsun.” İfadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)