banner2

banner1

banner22

AK Parti Sakarya’da Bayramlaşma

AK Parti Sakarya İl Başkanlığı tarafından Ramazan Bayramı için video konferans aracılığıyla parti içi bayramlaşma toplantısı düzenlendi.

SİYASET 24.05.2020, 00:11 Editör: Aysima Kortak
AK Parti Sakarya’da Bayramlaşma
banner48

Video konferans yöntemiyle düzenlenen bayramlaşma toplantısına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İl Başkanı Yunus Tever, Milletvekilleri; Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, Kenan Sofuoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, İlçe Başkanları, Belediye Başkanları, Parti Yöneticileri, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları katıldı.


“BAYRAMA ERİŞMENİN HUZUR VE MUTLULUĞU İÇERİSİNDEYİZ”
Bayramlaşma toplantısını değerlendiren İl Başkanı Yunus Tever; “Birlik, beraberlik ve dayanışma duygusunu en üst düzeyde yaşadığımız bir Ramazan Ayı'nı geride bırakırken, hep birlikte bayrama erişmenin huzur ve mutluluğu içerisindeyiz. Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Sakarya olarak geçtiğimiz yıllara nazaran farklı bir Ramazan Ayını yaşayarak, geride bıraktık. Ramazan aylarında kurduğumuz geleneksel iftar sofralarında buluşamasak, yan yana olamasak da el ele, gönül gönüle vererek Ramazan Ayı'nın maneviyatını ve hazzını doyasıya yaşadığımızı düşünüyorum. Rabbim, Ramazan ayı boyunca tutuğumuz oruçları, yaptığımız ibadetleri kabul eylesin.”


“TÜM SORUN VE TALEPLER KARŞISINDA HEMŞEHRİLERİMİZİN YANINDA OLDUK”
AK Parti Sakarya İl Başkanlığı olarak koronavirüs salgınında da şehrimizde yaşanan tüm sorun ve talepler karşısında hemşehrilerimizin yanında olduk. Dayanışma ruhu içerisinde hareket ederek, ihtiyaç sahibi hemşerilerimizin yanında yer almaya, elimizden geldiği, gücümüzün yettiği kadarıyla onlara destek olmaya çalıştık. Dünyada, ülkemizde ve şehrimizde yaşanan pandemiye rağmen umudumuzu asla kaybetmedik. Sayın Cumhurbaşkanımızın "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" diyerek, başlattığı milli dayanışma kampanyasına Sakarya’dan güçlü destek vererek, milli birlik ve beraberliğimizden asla taviz vermedik. ​Arefe günüyle birlikte 4 günlük Ramazan Bayramı boyunca 81 ilimiz gibi Sakarya’mızda da sokağa çıkma yasağı uygulanacak ve bayramı evlerimizde geçireceğiz. Sizler ailenizle, sevdiklerinizle huzur içerisinde bir bayram geçirin diye bizler belediyelerimiz başta olmak üzere, ilgili tüm birimlerimizle görev başında, sizlerin hizmetinde olacağız. Bayramlar; yardımlaşmanın ve dayanışmanın, huzurun, sevincin, barışın ve kardeşliğin öne çıktığı özel ve güzel günlerdir. Ramazan Bayramı'nın ülkemize ve milletimize sağlık, huzur, esenlik getirmesini niyaz ediyor, sizlerin nezdinde bütün hemşerilerimizin ve tüm İslam âleminin bayramını en içten duygularımla kutluyorum” dedi.

Karşılıklı bayramlaşma ve tebriklerin iletildiği toplantı duygu paylaşımları ile sona erdi.

Yorumlar (0)