banner2

banner1

banner22

Ak Parti İlçe kongrelerinin takvimi belli oldu

AK Parti Sakarya’da ilçe kongrelerinin takvimi belli oldu. AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, kongre takvimini sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

SİYASET 18.06.2020, 15:18 Editör: Ebru Bulut
Ak Parti İlçe kongrelerinin takvimi belli oldu
banner48

KONGRELERİNİN TAKVİMİ BELLİ OLDU

AK Parti Sakarya’da ilçe kongrelerinin takvimi belli oldu. AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, 7’nci Olağan Kongre dönemine ilişkin Sakarya takvimini sosyal medya hesabından paylaşarak, ilan etti.

İLÇE KONGRELERİ KAYNARCA İLE BAŞLAYACAK

İl Başkanı Tever, “AK Parti Sakarya 7’nci Olağan Kongre sürecimiz yeni normal şartlara uygun olarak gerçekleştirilecek. 2 Eylül Çarşamba günü Kaynarca ile başlayacak ilçe kongrelerimiz, 4 Ekim Pazar günü Karapürçek ilçe kongremiz ile sona erecek. Kongrelerimizin şimdiden ilçelerimize, ilimize ve partimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. İlçe teşkilatlarımız hamdolsun büyük bir heyecan ve coşku içerisinde kongrelerini gerçekleştirmeyi bekliyordu. Yeni normalleşme süreciyle birlikte maske, sosyal mesafe, temizlik ve hijyen kurallarına azami ölçüde riayet ederek, büyük bir coşku ve heyecan içerisinde örnek bir kongre sürecini hep birlikte yaşayacağız. AK Parti olarak kongrelerimizi; takım ruhundan taviz vermeden, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygusu içerisinde gerçekleştireceğiz inşallah. AK Parti Sakarya ailesine ve şehrimize hayırlı olsun” dedi.

Yorumlar (0)