banner2

banner1

banner22

AK Parti çalışıyor!

AK parti Sapanca İlçe Teşkilatı, 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili seçimleri öncesinde saha çalışmalarına hız verdiler. Çalışmalar esnasında partililerin ellerindeki sepetler dikkat çekti.

SİYASET 27.05.2018, 13:50
AK Parti çalışıyor!
banner48

Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, Belediye Başkan Yardımcısı İsa Sezer, AK Parti İlçe Başkanı Yunus Gümüşel,  ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik Kolları ile belediye meclis üyelerinin uyumlu bir şekilde yürüttüğü saha çalışmalarında, birlik beraberlik mesajları da verildi.

Gündüz mahallelerde ev ve esnaf ziyaretlerinde bulunan AK Parti ilçe teşkilatı, akşamları da teravi namazı sonrasında cami cemaatleri ve kahvelerde sohbet toplantıları yapıyorlar.  Dün Akçay ve Fevziye mahallelerini ziyaret eden AK Parti ilçe, mahalle halkında büyük ilgi gördüler.

İlçe Başkanı Gümüşel, “İlçe sınırlarımız içerisinde tüm mahalleleri tek tek dolaşarak, vatandaşlarımız ile birebir görüşüyoruz. Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmamak üzere çıktığımız bu yoldu, 24 Haziran seçimlerinin önemi ve Cumhurbaşkanlığı sistemini vatandaşlarımıza anlatarak, siyasi ve ekonomik istikrar için oy istiyoruz” dedi.

 

Yorumlar (0)