banner2

banner1

banner22

'Adaylarımızı toplu şekilde tanıtacağız'

CHP Sakarya Milletvekili aday adayı Mehmet Selçuk ve Selçuk Sever milletvekili CHP İl binasında kendilerini tanıttılar.

SİYASET 12.05.2018, 17:34
'Adaylarımızı toplu şekilde tanıtacağız'
banner48

Toplantı öncesinde konuşan CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, Sakarya’da yeterli sayıda aday adayı başvurusu aldıklarını belirterek, “Ayın 19 Mayıs’ta bu aday adaylarımızı toplu şekilde basına tanıtacağız” dedi.

‘ŞEHRİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE DEĞERLENDİRECEĞİZ’

CHP Akyazı’dan aday adayı olan Mehmet Selçuk ise yaptığı açıklamada, millete hizmet amacıyla siyasete girme kararı aldığını söyledi. Sakarya’nın muhteşem bir doğaya sahip olduğunu ancak turizmde geride kaldığını anlatan Sever, “Sakarya’nın coğrafi avantajlarının iyi değerlendirilmediğini düşünüyorum. 24 Haziran sonrası bu zenginliğimizi herkes bilecek, duyacak. Sakarya’da kongre turizmini canlandıracağız. Şehrimizin rüzgarını, denizini iyi değerlendireceğiz” dedi.

‘ŞEHRİMİZDE ULUSLARARASI FUARLAR OLMALI’

Sakarya’da sanayinin bu kadar gelişmiş olmasına rağmen doğru dürüst bir fuar organizasyonu düzenlenemediğine işaret eden Selçuk Sever, “Şehrimizde uluslararası fuarlar olması lazım. Buranın sanayicilerinin ürettiği ürünlerin yer aldığı bir fuarımız olması lazım. Bunun yanında Ferizli ve Söğütlü’nün modern tarım projeleri ile desteklenmesi gerekiyor. Karasu, Kocaeli, Sapanca ve Taraklı’da ise turizmin desteklenmesi lazım” ifadelerine yer verdi.

 

Yorumlar (0)