banner2

banner1

banner22

Adaylar seçmenlerle buluşacak

MHP Sakarya Milletvekili Adayları, İl Seçim Komisyonu tarafından belirlenen çalışma programına göre; 21 Mayıs Pazartesi günü Adapazarı, Erenler ve Hendek'te 'Bismillah' diyecek.

SİYASET 19.05.2018, 17:00
Adaylar seçmenlerle buluşacak
banner48

MHP Sakarya Milletvekili Adayları, İl Seçim Komisyonu tarafından belirlenen çalışma programlarına göre 21 Mayıs Pazartesi günü sahaya iniyor.

Buna göre; Mehmet Emin Kaba ile Melihşah Budak Adapazarı'nda, Hasan Balaban, Tolgahan Öksüz ve Şerafettin Kaya Erenler'de, Muhammed Levent Bülbül ile Ali Doğan Eroğlu ise Hendek'te seçmenle buluşacak.

EKİPLER OLUŞTURULDU

Çalışma programı öncesinde Milletvekili adaylarından yarın için kendi bölgelerinde çalışma yapmaları istendi.

MHP Sakarya İl Teşkilatı'nda bugün yapılan toplantıda İl Seçim Komisyonu tarafından 24 Haziran'a kadar izlenecek yol haritası Milletvekili Adayları ve İlçe Başkanları ile paylaşıldı. İl Seçim Komisyonu Başkanı Erbay Kayatürk, programla ilgili adayları ve ilçe başkanlarını bilgilendirirken, milletvekili adaylarıyla birlikte gezecek ekiplerin de oluşturulduğu bildirildi.

KAYBEDİLECEK ZAMAN YOK

MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar ise, seçim çalışmalarının gündüz ve gece programları olarak devam edeceğini, ulaşılmadık yer bırakmayacak biçimde bir program hazırlandığını ifade etti. İlçe başkanlarına bu noktada büyük iş düşeceğini anlatan Akar, "Adaylarımız ilçelerde sizlere emanet. Ziyaret edilecek yerleri belirleyin, gerekli yerlerden randevu talep edin. Kaybedilecek zaman yok. Allah yar ve yardımcımız olsun" dedi.

Öte yandan toplantı öncesi, ilçe başkanları ve partililer, milletvekili adaylarını tebrik ettiler.

Yorumlar (0)