banner2

banner1

banner22

4 Ağustos'ta

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi, 4 Ağustos Cumartesi günü Ankara spor salonunda düzenlenecek.

SİYASET 02.08.2018, 15:39
4 Ağustos'ta
banner48

4. Olağan kongreyle görevi devralan AK Parti Ankara Milletvekili Selva Çam ve ekibi, verimli bir dönemin ardından Genel Merkez Kadın Kolları olarak 5. Olağan kongresini 4 Ağustos Cumartesi günü Ankara spor salonunda düzenleyecek.

81 İlden kadın kolları teşkilat mensuplarından, sivil toplum kuruluşları temsilcilerinden ve yabancı konuklardan oluşacak davetlilerle AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları 5. Olağan kongresini gerçekleştirecek.

 AK Parti Genel Merkez Kadın Kollarından yapılan açıklamada;

“Genel Merkez Kadın Kolları İller ve ilçeler bazında güçlü bir teşkilat yapısı ile birçok projeyi gerçekleştirdi. Tüm Türkiye’ye yayılan 4 Milyon 600 binin üzerinde üyesi ve on binlerce teşkilat mensubuyla ve evlere girmeyi başaran kadın kolları teşkilatı, AK Parti’nin sokağa bakan yüzü olmanın yanında gerçekleştirdiği projelerle de Türkiye gündemi ve siyasete yön veren politikalar üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Saha çalışmaları, çalıştaylar, zirveler, eğitimler, ziyaretler ve bölgelere özel yürüttüğü faaliyetlerle çok geniş bir alanı taramayı başaran AK Parti Kadın Kolları, 4 Ağustos’ta 5. Olağan Kongresi ve yeni bir dönem ile çalışmalarına ilk günkü heyecanla devam edecektir.

‘Güçlü Kadın Güçlü Türkiye’ vurgusunu her zaman belirten ve siyasette kadının gücünü fark ettiren Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’nın desteği ve katılımlarıyla gerçekleştireceğimiz 5. Olağan Kongremize siz değerli basın mensuplarının katılımlarını bekleriz.” ifadelerine yer verildi.

 

Yorumlar (0)