banner2

banner1

banner22

Zaika'nın resmi açılışı yapıldı

Serdivan Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarında hizmet vermeye başlayan Anatolian Zaika’nın resmi açılışı protokolün de katılımı ile gerçekleştirildi.

Serdivan 15.05.2018, 14:55
Zaika'nın resmi açılışı yapıldı
banner48

YOĞUN KATILIM

Serdivan Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı’nda geçtiğimiz hafta hizmet vermeye başlayan Anatolian Zaika, resmi açılışını gerçekleştirdi. Farklı mimarisi, enfes lezzetleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdüren Zaika’nın resmi açılış törenine katılım da yoğun oldu. Düzenlenen açılışa Sakarya Vali Yardımcısı Bekir Dınkırcı, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan, Adapazarı Minibüsçüler Odası Başkanı Ali Bektaş ve çok sayıda davetli katıldı.

KURDELA KESİLDİ

Açılış törenini ev sahipliğini yapan Anatolian Zaika markası ortakları Senem Göktaş ve Murat Zeytin ile Anatolian Zaika Sakarya kurucu ortağı Adatepe İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Ağca ve Turizm Yatırım Danışmanı Mehmet Yüce gelen konuklarla tek tek ilgilendi. Açılış kurdelesini yatırımcılar ve protokol birlikte kesti. Kurdele kesiminde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “İşletmemiz şehrimize hayırlı olsun” dedi. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından misafirlere Zaika’nın enfes tatlarından ikram edildi.

HAYIRLI OLSUN

Yapılan açılışa katılan herkese teşekkür eden Anatolian Zaika Sakarya Kurucu Ortağı Atilla Ağca, “Sakarya’da böyle bir mekanı hizmete aldığımız için mutluyuz. Bu günümüzde bizlere yalnız bırakmayan, açılışımıza çelenk gönderen ve mazeret belirterek yanımızda olmayacaklarını üzüntü ile ifade ederek gururumuzu paylaşan herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Anatolian Zaika markasının kurucularından Senem Göktaş ise, Zaika’nın lezzet kalitesi Sakaryalılarla buluşturdukları için mutlu olduklarını ifade etti. Açılış töreni daha sonra Esperanza Grubunun oda müziği dinletisi ile devam etti.

 

 

Yorumlar (0)