banner2

banner1

banner22

Yol verme kavgasında kan aktı

Serdivan İlçesinde gece 21:30 sularında çıkan yol verme kavgasında 2 kişi bıçakla yaralandı. Yaralılar arabalarıyla işyerine kaçarak yardım isterken saldırganın yakalanması için çalışma başlatıldı.

Serdivan 22.03.2021, 22:19 Editör: Serenay Yaşar
banner48

İŞYERLERİNE SIĞINDILAR

Serdivan İlçesi Arabacıalanı Mahallesi Eski Kazımpaşa Caddesinde gece 21:30 sularında meydana gelen olayda, Fırat E.  ile beraberindeki akrabası Serhat Ö.'nin içerisinde bulunduğu 54 FB .... plakalı otomobil ile plakası alınamayan kırmızı renkli bir otomobil sürücüsü arasında çıkan yol verme tartışması büyüyünce, ismi alınamayan sürücü yanındaki bıçakla Fırat E. Ve Serhat Ö.’yü yaraladı. Yaralanan 2 kişi, otomobillerine binerek yaklaşık 2 kilometre uzaklıktaki işyerlerine giderek oraya sığındı. İhbar üzerine olay yerine gelen 112 ekiplerince yaralılar Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınırken olay sonrası kaçan saldırganın yakalanması için soruşturma başlatıldı.

"YARALANINCA BURAYA SIĞINDILAR"

Öte yandan olayla ilgili olarak konuşan Metin Akıncı, “Olay Eski Kazımpaşa Caddesi üzerinde olmuş. Yol verme kavgası nedeniyle bıçaklanmış çocuklar. Birisi burada çalışıyor, yaralanınca kaçıp buraya sığınmışlar. Buradan da hastaneye gittiler” dedi.

Yorumlar (0)