banner2

banner1

banner22

Yasakta içki servisi

Serdivan Kaymakamlığı tarafından 15 Aralık’ta yol üstü tesis izni verilen 3 mekandan birinde dün yasak olmasına rağmen alkol servisi yapıldı. Kısıtlama kurallarıyla ilgili çelişkileri ortaya koyan fotoğrafları müşteriler sosyal medyada paylaştı.

Serdivan 28.02.2021, 13:05 Editör: Aysima Kortak
Yasakta içki servisi
banner48

Koronavirüsün yayılımının an yüksek olduğu illerden biri olan Sakarya'da dün akşam D-100 Karayolu Esentepe mevkiinde Serdivan Kaymakamlığı tarafından 15 Aralık’ta yol üstü tesis izni verilen 3 mekandan birinde açık olan içkili restoranda dün akşam çekilen bu fotoğraf, kısıtlama kurallarıyla ilgili çelişkileri ortaya koydu. Yol boyunda olduğu gerekçesiyle açık tutulan restoranda sosyal mesafe kuralları gözetilmeden hizmet verilmesi tepkilere neden oldu.

İÇKİ SERVİS EDİLİYOR

Şehir merkezinde mekanlar kapalı tutulurken yol boyunda olduğu için, alkol servis edilmesine rağmen açık tutulan mekanın sokağa çıkma kısıtlaması olan bir günde bu kadar dolu olması da kafaları karıştırdı. Bu mekana gelenlerin sadece yolda seyahat edenler olup olmadıkları merak edilirkek, söz konusu mekanların denetimsiz bırakılması da tepkilere neden oldu.

Yorumlar (0)