banner2

banner1

banner22

Vatandaş tepki gösterdi

Serdivan İlçesine bağlı 32 Evler Mahallesinde yaklaşık 1 yıl beklemeden sonra atılan asfaltın yeniden kazıldığını gören vatandaşlar, Haberlisin.com Haber İhbar Hattımıza gönderdiği görüntüyle duruma isyan etti.

Serdivan 19.09.2021, 13:31 Editör: Nisa Çoban
banner48

Yaklaşık 1 yıl boyunca bozuk halde kalan ve bölge halkına çok büyük sorunlar yaşatan 32 Evler Mahallesi Beşköprü Caddesi, uzun bekleyişin sonunda asfaltlanmış ve bölge halkı rahat etmişti. Bugün sabah saatlerinde bölgede yeniden kazı çalışması yapıldığını gören vatandaşlar, duruma tepki gösterdi. Kış öncesi yapılan kazılar nedeniyle yeniden aynı sıkıntıları yaşamak istemeyen vatandaşlar, çalışmaları cep telefonuyla kaydederek Haberlisin.com Haber İhbar Hattımıza gönderdi.

YİNE KAZIYORLAR

Çalışmalara değil aksaklıklara kızdıklarını belirten okurumuz, “Uzun süre bekledik, arabalarımız bu yapılmayan yollarda defalarca bozuldu ancak uzun bekleyiş sonucunda bir asfalt atıldı. Bu sabah bir bakıyoruz, yine çalışma var. Yine kazıyorlar, kış öncesi yine bize aynı şeyleri yaşatacaklar. Biz çalışmalara karşı değiliz, aksaklıklara ve yarım bırakıp gitmelere karşıyız. Ara sokaklarda zaten asfalt yok, hatta yol yok. Ana cadde güçlükle asfaltlanmıştı, yine elimizden alınıyor” dedi.

Yorumlar (0)