banner2

banner1

banner22

Vatandaş isyan etti

Serdivan ilçesi Beşevler Mahallesi mevkiinde bulunan bir dereye okurumuzca Haberlisin.com WhatsApp ihbar hattımıza gelen şikayette hayvan dışkılarının dereye atıldığını iddia ederek tepki gösterildi.

Serdivan 08.05.2021, 13:35 Editör: Ebru Bulut
Vatandaş isyan etti
banner48

DEREYE HAYVAN DIŞKILARI AKITILIYOR

Bir okurumuz tarafından 0543 264 99 54 numaralı WhatsApp ihbar hattımıza gelen şikayette Serdivan ilçesi Beşevler Mahallesi mevkiinde bulunan bir dereye hayvan dışkılarının dereye atıldığını iddia edildi. Yakınlardan bulunan ahırdaki hayvanların dışkıları dereye akıtıldığını belirten vatandaş, su borularının tıkandığını ve tarım alanlarındaki sebzelerini sulayamadıklarını belirterek duruma tepki gösterdi. Gerekli mercilere şikayet ettiğini de belirten okurumuz, yetkililerin bir an önce duruma müdahale etmesi gerektiğini belirtti.

“BUNU İNSANLAR YİYECEK”

WhatsApp ihbar hattımıza okurumuz tarafından gelen şikayette şu ifadelere yer verildi; “Belediye’ye şikayet ettim. Dereye hayvan dışkıları akıtıyor ahır. Bütün damlama su yaptığımız borular tıkandı. Sebze suluma yapacağız. Bütün sebzeler hayvan pisliği olacak, bunu insanlar yiyecek. Belediye zabıta jandarma her yere şikayet ettim.”

Yorumlar (0)