banner2

banner1

banner22

Sofuoğlu'na yoğun ilgi

Ankara’da gerçekleşen “Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı” sonrası şehre dönen AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Kenan Sofuoğlu, Serdivan Belediyesi’nin Zaman Park’ta kurduğu çadırda gençlerle birlikte iftar yaptı.

Serdivan 26.05.2018, 08:26
Sofuoğlu'na yoğun ilgi
banner48

ŞAMPİYONA YOĞUN İLGİ

Zaman Park’taki iftar çadırına Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’la birlikte gelen Sofuoğlu’na, AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer, AK Parti Serdivan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Haldızoğlu ve gençlik kolları üyeleri de eşlik etti.  İftar öncesi masaları tek tek dolaşan ve vatandaşlarla sohbet eden Kenan Sofuoğlu herkese hayırlı ramazanlar temennisinde bulundu.

SİZİN YANINIZDAYIZ

Vatandaşlardan gelen talepleri de dinleyen Sofuoğlu, bir bayanın “Ailemin tüm fertleriyle inşallah sizin yanınızda olacağız.” şeklindeki desteği karşısında teşekkür ederek Sakarya’nın sesi olabilmek için çalışacağını ifade etti.

SOFUOĞLU ÜLKEMİZE HAKKIYLA HİZMET EDECEKTİR

Ramazan’ın manevi coşkusunu hep birlikte yaşadıklarını belirten Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Zaman Park’ta kurduğumuz gönül sofralarında amacımız; dostluk, kardeşlik ve hoşgörü duygularını güçlendirmek; komşuluk ve yardımlaşma kavramlarını hâkim kılmaktı. Vatandaşlarımızın ilk günden itibaren yoğun ilgi gösterdiği iftar çadırımızda  bugün iftarımızı; bizlere yaşattığı şampiyonluklarla göğsümüzü kabartan, bayrağımızı kazandığı yarışlarla defalarca dalgalandıran ve şimdi AK Partimizden milletvekili adayı olan şampiyonumuz Kenan Sofuoğlu ile birlikte yaptık. Mütevazılığı ile milletimizin gönlünde yer eden Kenan Sofuoğlu eminim ki tüm adaylarımız gibi şehrimize ve ülkemize hakkıyla hizmet edecektir. Rabbim, milletimize hizmet için çıktıkları bu yolda tüm milletvekili adaylarımıza hayırla çalışmayı nasip eylesin. Bu mübarek ayda inşallah 7’den 70’e tüm hemşehrilerimizle gönül sofralarında buluşmaya devam edeceğiz. Ramazan’ın bereketini birlikte yaşayacağız.” dedi.
GENÇLERLE ÇAY SOHBETİ

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Sofuoğlu, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenlerle tek tek fotoğraf çektirirken, iftar sonrası gençlerle çay içerek sohbet etti.

Yorumlar (0)