banner2

banner1

banner22

"Serdivan Belediyesi sözünü tutmadı"

Şiddetli yağış sonrasında Serdivan ilçesi Kazımpaşa İlk ve Ortaokulu bahçesi su içinde kaldı. WhatsApp İhbar Hattımıza ulaşan bir okurumuz okul bahçesinin asfaltlanmamasına sitem etti.

Serdivan 15.09.2021, 15:13 Editör: Nisa Çoban
banner48

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün uyarısının ardından Sakarya’da sabah saatlerinde kuvvetli yağış etkili oldu. Şiddetli yağış sonrasında Serdivan ilçesi Kazımpaşa İlk ve Ortaokulu bahçesi su içinde kaldı. WhatsApp İhbar Hattımıza ulaşan bir okurumuz okul bahçesinin asfaltlanmamasına sitem etti.

"LÜTFEN SESİMİZİ DUYUN"

Buna tepki gösteren veli; “Ben bir kız babası olarak kızım bu sene 1. sınıfa başladı, yaklaşık 2 saatlik yağış oldu ve okulun önü gördüğünüz gibi suların içinde. Sırada öğrencilerimiz bekliyor. Çocuklarımız üşümesin hasta olmasın diye defalarca şikayette bulunmadığımız yer kalmadı. Dün asfalt sözü verdi Serdivan Belediyesi. Lakin ortada ne asfalt ne de bir çalışma söz konusu değil. Okulu tadilata ihale usulü verdiler. Yapan müteahhit pisliklerini temizlemek için kepçeyle okulun önünü temizledi ve zemin bu hale geldi. Lütfen sesimizi duyun” dedi.

Yorumlar (0)