banner2

banner1

banner22

Salgın dönemini fırsata çevirdi

Salgın döneminde resim konusunda kendini geliştiren sürekli pratik yaparak el becerisini daha da ilerleten genç ressam Ada Alya Aydın’ın ilk kişisel resim sergisinin açılışını yaptı.

Serdivan 25.01.2021, 20:16 Editör: Ebru Bulut
Salgın dönemini fırsata çevirdi
banner48

İLK SERGİSİNİ AÇTI

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Adnan Akbaş ve Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, genç ressam Ada Alya Aydın’ın ilk kişisel resim sergisi açılışına katıldılar.

ESERLERİ TEK TEK İNCELEDİLER

Agora Avm’deki sergi açılışında Ada Ayla Aydın’ı ailesi ve arkadaşları da yalnız bırakmadı.  Açılışın ardından eserleri tek tek inceleyen misafirler genç sanatçıdan çalışmaları hakkında bilgi aldılar. Herhangi bir kursa gitmediğini, salgın döneminde özellikle de sokağa çıkma kısıtlamalarının olduğu günlerde resim konusunda kendini geliştirdiğini ve sürekli pratik yaparak el becerisini daha da ilerlettiğini belirten Aydın; kendisine destek olan herkese teşekkür ettiğini söyledi. Tüm eserlerin birbirinden güzel olduğunu ifade eden protokol üyeleri genç ressamı tebrik ederek sanat hayatında başarılar dilediler.

Yorumlar (0)