banner2

banner1

banner22

Prof.Dr. Işık'ı ağırladık

Serdivan Belediyesi’nin Ramazan Ayı boyunca Fatih Camii yanında düzenleyeceği Çınaraltı Sohbetleri’nde, yetişkinler sohbete ortak olurken minik misafirler de kendilerine ayrılan alanda gönüllerince eğlenme fırsatı buluyor.

Serdivan 18.05.2018, 15:30
Prof.Dr. Işık'ı ağırladık
banner48

DR. EMİN IŞIK MİSAFİR OLDU

Ramazan’a özgü kıssalar paylaşan aynı zamanda orucun hikmetlerini de anlatan Işık, güncel konular hakkında da değerlendirmelerde bulundu. Adalet, eşitlik ve hürriyet kavramlarını değerlendiren Emin Işık; herkesin işini hakkıyla yapmasının, adaletin tesisi için en önemli etken olduğunu söyledi. Allah’a giden yolun Peygamberin yolu olduğunu da vurgulayan Prof. Dr. Emin Işık, dünyada yaşanan zaferlerin ve mağlubiyetlerin de bir imtihan olduğuna işaret etti.

Çocuk akademisi hocaları

Ramazan boyunca birbirinden değerli isimlerin misafir olacağı Serdivan Çınaraltı Sohbetleri’nde, yetişkinler akıcı sohbete ortak olurken, aileleri ile birlikte alana gelen minik misafirler de Çocuk Akademisi hocaları tarafından kendileri için hazırlanan birbirinden farklı etkinlikle Ramazan’ın güzelliklerini yaşama fırsatı buluyor.

ÇOCUKLARI DA ORTAK ETMEK

Konuyla ilgili Serdivan Belediyesi’nden yapılan açıklamada; on bir ayın sultanı Ramazan’ın tüm güzelliklerine çocukları da ortak etmek için, Çınaraltı Sohbetleri’nde kendilerine yer ayrıldığı ve Çocuk Akademisi hocaları nezdinde sohbet programı boyunca; ebru’dan resime, kıyafet tasarımından farklı malzemeler kullanılarak yapılan yüzey tasarımlarına kadar birçok etkinliğe katılmalarının sağlandığı belirtildi.

Yorumlar (0)