banner2

banner1

banner22

Minikler yeteneklerini sergiledi

Serdivan İmam Hatip Ortaokulu TÜBİTAK Bilim Fuarı ile Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım yıl sonu sergileri düzenlenen programla açıldı.

Serdivan 10.05.2018, 09:35
Minikler yeteneklerini sergiledi
banner48

Okul etkinlik salonunda yapılan Fuar etkinliğine; Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Alaettin Dişli, Hüseyin Yalçın, Engin Kahraman, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Alican Akdoğan, Atilla Görgün, Osman Terzi, Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Nihal Erat, Hasan Çelik, Eğitim Bir-Sen Sakarya Şubesi Başkanı Murat Mengen, Başkan Yardımcısı Türker Erol Özen, Serdivan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Cengiz Kıyak, Sakarya Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Mustafa Akcan, okul müdürleri ve TÜBİTAK İl Temsilcisi Prof. Dr. Yusuf Atalay katıldı.

BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Bilim Fuarı ve sergiler katılımcıların büyük beğenisini kazandı. Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım açılış konuşmasında proje çalışmalarının ve sergilerin öğrencilerin ufkunu açması bakımından önemli olduğunu, özgüvenlerini geliştirdiğini, geleceğin bilim insanlarının yetişmesine katkı sağladığını belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş da İmam Hatip öğrencilerinin bilimsel çalışmalara olan ilgisinin ülkemizin geleceği açısından ümit ve heyecan verici olduğunu söyleyerek görev alan öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.

Serdivan İHO Müdürü İlhami Babamgül, Müdür Yardımcıları Muzaffer Çobanoğlu, Bilal Şen, Canan Turan ile okul öğretmenlerinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen TÜBİTAK Bilim Fuarı ve etkinlik sergileri, okul velileri tarafından da yoğun ilgi gördü.

 

Yorumlar (0)