banner2

banner1

banner22

Kazımpaşa'da Doğalgaz Sevinci

AGDAŞ, nisan ayında başladığı Serdivan’ın Kazımpaşa, Selahiye, Kuruçeşme ve Reşadiye Mahallerini kapsayan doğalgaz alt yapı çalışmalarını tamamlanarak bölgeye doğal gaz arzı sağladı.

Serdivan 21.08.2017, 17:04
Kazımpaşa'da Doğalgaz Sevinci
banner48

AGDAŞ,Serdivan’ın Kazımpaşa, Kuruçeşme, Reşadiye ve Selahiye Mahallerinde 1/1000ölçekli imar planı bulunan bölgeleri kapasan doğalgaz alt yapı çalışmalarınıtamamlayarak bölgeye gaz arzı sağladı. Çelik hat, ana hat ve servis hattı olmaküzere yaklaşık 40 kilometre uzunluğundaki projede 750 adet servis kutusumontajı yapıldı. AGDAŞ Yatırım Planlama ve Kontrol Müdürü Selçuk ERGENE, bu yılmart ayında başladıkları çalışmaları söz verdikleri eylül ayından öncetamamladıkları için mutlu oldukları belirtti. ERGENE; hedefleri doğrultusundaSakarya’nın dört bir yanına doğal gaz ulaştırmak için çalıştıklarını sözlerineekleyerek bölgeye doğal gaz ulaştırılmasında emeği olan herkese teşekkür etti.

Abonelik İşlemleri İçin Acele Edin

AGDAŞ’tanyapılan açıklamada abonelik işlemlerinde eylül ve ekim aylarında yoğunlukyaşandığını abone olmak isteyen bölge sakinlerinin yoğun dönem gelmedenişlemlerini tamamlamaları konusunda tavsiyede bulundu.

En Çevreci ve En Tasarruflu Yakıt

Yapılanaçıklamada doğalgazın diğer yakıt türlerine göre çok daha çevreci ve tasarrufluolduğu vurgusu yapıldı. Sıcak su, ısınma ve ocakta kullanılan doğalgazın yıllıkortalama 1.200 ve 1.500 TL arasında değiştiği, yaklaşık 3 yılda elde edilecektasarrufla dönüşüm için yapılan tüm harcamaların karşılanabileceğiaktarıldı. 

İç Tesisatınız ‘AGDAŞ Sertifikalıİç Tesisat Firmalarına’ Yaptırın Uyarısı

Aboneolmak isteyenlerin mağduriyetyaşamamaları adına doğal gaz tesisat ve doğal gaz bağlantısözleşmeleriniAGDAŞ tarafından sertifikalandırılmış firmalara yaptırmaları konusunda uyardı. Müşterilerin 76 farklı firmadan doğal gaz bağlantı sözleşmesiişlemlerini gerçekleştirebileceği, sertifikalı firma güncel iletişim bilgilerine AGDAŞ web sitesinde üzerindenulaşabileceği aktarıldı. 


Editör: Şebnem Cerrah

Yorumlar (0)