banner2

banner1

banner22

İşte o cinayetin ayrıntıları!

Serdivan İlçesinde farklı çantalar içerisinde bulunan parçalanmış cesetle ilgili ilk inceleme tamamlandı. Haberlisin.com’un özel olarak ulaştığı ilk bulgulara göre; bir erkeğe ait olduğu, 18 yaşından büyük olduğu ve balta benzeri bir alet ile parçalarına ayrıldığı tespit edildi.

Serdivan 14.01.2021, 13:15 Editör: Aysima Kortak
banner48

R. Kaan Oktar/Özel Haber

İLK İNCELEME TAMAMLANDI

Serdivan İlçesine bağlı Yazlık Mahallesinde 2 gün önce gece saatlerinde Çark Deresi içerisinde bir çanta gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine giden polis ekipleri, içerisinde et ve kemik parçaları bulunan çantayı alarak Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsünde bulunan Otopsi Merkezine götürmüş ve parçalar burada incelemeye alınmıştı. Dün aynı bölgede yapılan geniş çaplı aramada içerisinde kemik ve et parçaları bulunan başka bir çanta ile eşyaların bulunduğu bir poşet ve ayak bulundu. Haberlisin.com’un ulaştığı özel bilgilere göre; otopsi Merkezine getirilen üst gövdenin bir kısmı, 2 koldan farklı parçalar ve 2 bacaktan farklı parçalar ile ayak üzerinde yapılan ilk incelemede; cesedin 18 yaşından büyük bir erkeğe ait olduğu ve öldürüldükten sonra balta benzeri bir alet ile parçalarına ayrıldığı tespit edildi.

ARAMA ÇALIŞMALARINA ARA VERİLDİ

Öte yandan Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin bölgede geniş çaplı arama çalışmalarının devam edeceği ancak etkili olan sağanak yağış nedeniyle arama çalışmalarına ara verildiği öğrenildi.

Yorumlar (0)