banner2

banner1

banner22

İnanılmaz görüntüler!

Haberlisin.com Whatsapp İhbar Hattımıza gönderilen görüntülerde, Serdivan’da bulunan bir AVM’de yemek katını böceklerin bastığı ve servis araçlarında bile böceklerin olduğu iddia edildi. Olayla ilgili olarak firmadan bir açıklama yapılmadı…

Serdivan 20.07.2020, 11:45 Editör: Ebru Bulut
banner48

BÖCEKLERİ GÖRÜNTÜLEDİ…

Haberlisin.com Whatsapp İhbar Hattına bir takipçimiz tarafından gönderilen görüntülerde, Serdivan İlçesinde bulunan bir AVM’nin yemek katında çok sayıda böceğin olduğunu belirten vatandaş, “Burası AVM’nin yemek katı, burada çok sayıda böcek var. Her gün yıkanan servis araçlarının bile içinde böcekler var. Kesinlikle insanların bunları bilmesi gerekiyor” derken AVM kapatıldıktan sonra çekildiği görülen görüntülerde servis aracı içinde böcekler net bir şekilde görülüyor.

“VATANDAŞLAR BİLSİN”

Haberlisin.com Whatsapp İhbar Hattına gönderdiği videoyu AVM’ye çocuklarıyla gelen ve yemek yiyen vatandaşların bilmesi gerektiğini belirten takipçimiz; “İnsanlar aileleriyle buraya geliyorlar. Çocuklarına yemek yediriyorlar. Burada çalışanlar defalarca durumu bildirdi ancak alınan önlemler yetersiz kaldı. İnsanların sağlığıyla oynamamak gerekiyor” dedi.

Yorumlar (0)