banner2

banner1

banner22

Hurdaya döndü

Serdivan İlçesi Esentepe mevkiinde 12 gün önce şarampole yuvarlanan araç sebebi henüz bilinmeyen bir nedenle yandı. Polis ve itfaiye kuşkulu yangının sırrını çözmeye çalışıyor

Serdivan 29.06.2019, 13:09
Hurdaya döndü
banner48
Yangın saat 11.00 sularında meydana geldi. Serdivan İlçesi Esentepe mevkiinde bir restoranda kahvaltı yapan vatandaş üst bölgede bir aracın yandığını fark ederek polise ve itfaiyeye haber verdi. Kısa sürede ekipler olay yerine geldi. Arazi koşullarıyla mücadele eden itfaiye hurdaya dönen otomobili söndürdü.
Görgü tanıklarına göre beyaz renkli araç 17 Haziran günü Kırantepe mevkiinden şarampole yuvarlanmış. O günden beri kimsenin ilgilenmediği araç bugün sebebi henüz belirlenemeyen bir nedenle yandı.
Yangını polis ve itfaiyeye haber veren İsmet Gönüllü “Çiftlikte kahvaltı yapıyorduk. Bir ateş çıktı. Üç arkadaş çıktık baktık. Vadinin arasında bir araba vardı. Polise haber verdik. Araç bulunana kadar kül oldu. 17 Haziran’da düşmüş vadiye. Kimse ilgilenmemiş. Olay yerinde yaralanan falan yok. Aracı oraya düşürenler bırakıp gitmişler” dedi.

12 gün boyunca kimsenin ilgilenmediği aracın yanarak hurdaya dönmesi üzerine polis inceleme başlattı.
Öte yandan yanan aracın olduğu bölgede inceleme yapmak isteyen bir polis memuru bileğini burkarak hastaneye kaldırıldı. İtfaiye ekipleri ise 12 gündür kimsenin ilgilenmediği araçta çıkan yangının nedenini araştırıyor.

 
Yorumlar (0)