banner2

banner1

banner22

Hakgül Baklava Serdivan’da

Hakgül Baklava, Zonguldak ve Bolu’daki şubelerinin yoğun ilgi görmesiyle ve müşterilerinin Sakarya’da da açılmasını talep etmesiyle Sakarya’da ilk şubesini açtı. Hakgül Baklava’nın bugün Serdivan ilçesi Muhsin Yazcıoğlu Bulvarı’nda açılışı yapılan dükkanında Gaziantep Baklavası’nı en doğal ve lezzetli haliyle müşterilerine sunuyor.

Serdivan 07.04.2021, 20:13 Editör: Ebru Bulut
banner48

Daha önce Zonguldak ve Bolu’da Gaziantep Baklavası’nın lezzetiyle müşterilerini buluşturan Hakgül Baklava, yoğun talep ve istek üzerine Sakarya’da da ilk şubesini açtı. Serdivan ilçesi Muhsin Yazcıoğlu Bulvarı’nda bugün açılışı yapılan Hakgül Baklava’nın işletmecileri, Sakaryalılara eşsiz Gaziantep Baklavası’nın lezzetini sunmak için bütün vatandaşları Hakgül Baklava’ya bekliyor. Ürettikleri sanat eseri ürünlerinde insan sağlığına zararlı hiçbir maddenin kullanılmadığını belirten işletmeciler, “bir kere buradan baklava yerseniz başka bir yerden baklava yiyemeyeceksiniz” şeklinde iddialı konuşarak bütün vatandaşları Hakgül Baklava’ya davet etti.

“ANTEP BAKLAVASI SAKARYA’YA GELDİ”

İşletmenin ortaklarından biri olan Müslüm Kurt; “12 yaşımdan beri bu işte çalışıyorum. Bolu’da yıllardan beri hizmet vermekteyiz. Bolu’daki şubemizin dışında Aydın Efeler, Zonguldak Ereğli’de şubelerimiz var. Allah nasip etti Sakarya Serdivan’da da açtık. Bütün halkımızı bekliyoruz. Ürünümüzün en az bir defa tadına bakılmasını istiyoruz. Bu işte iddialıyız. Baklavamız tamamen doğaldır, kesinlikle glikoz, tatlandırıcı gibi zararlı ürünler yok tamamen doğaldır. Baklava için Antep’e gitmenize gerek yok. Biz Antep’ten sizin için geldik. Birebir Antep baklavası yemek için sizi Hakgül’e bekliyoruz. Açtığımız her ilde Hakgül’ü bir marka yaptık, olumlu dönüşler aldık. Sakarya’da da bunu alacağımıza inanıyorum” dedi.

“LEZZETİMİZİ SAKARYA’MIZA TATTIRIYORUZ”

İşletmenin diğer ortağı Hamza Çoban ise; “Bolu’da ticaretlerimiz oluyordu. 3 yıldır Bolu’da yaşıyorum. Bolu’da tatlı nerede yenir diye çok sorguladık ve Hakgül Baklavaları’nı bulduk. Hakgül Baklavaları’nın Bolu’daki lezzetinin tadıyla bu tadın Sakarya’da olmasına karar verdik. Müslüm bey ile bir dostluğumuz, abi kardeşliğimiz ve yol arkadaşlığımız oldu. Bugünde nasip oldu bu lezzeti Sakarya’mıza tattırıyoruz. Bütün Sakaryalı hemşerilerimizi de bekliyoruz. Bugün ve bundan sonraki her gün bütün müşterilerimize baklavalarımızı tattıracağız. Önemli olan şu diyoruz; bir kere baklavamızın tadına bakın bir kere bakmak ikramımız diyoruz. Buyursunlar gelsinler baş üstlerinde Sakaryalı hemşerilerimize ve bize hayırlı olsun diyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)