banner2

banner1

banner22

Faciadan dönüldü

Serdivan’da elektrikli motora sahip botla antrenman yapan kano sporcularını takip eden antrenör, botunu kullandığı rota üzerinde tüplü dalış yapıldığını fark edince son anda yönünü değiştirerek motoru kapattı. Antrenörün dikkati olası bir kazayı önledi.

Serdivan 06.09.2020, 12:05 Editör: Aysima Kortak
banner48

5 METRE KALA…

Serdivan İlçesi Esentepe Mahallesi üzerinden Sapanca Gölüne giren ve burada yaklaşan yarışmalar için antrenman yapan kano sporcularını elektrikli motora sahip botla takip eden antrenör, sporcularla birlikte kıyıya döndüğü sırada yollarının üzerinde tüplü dalış yapıldığını fark etti. Sporcuları uyaran ve tüplü dalış yapanlara 5 metre kala yönünü değiştirerek motoru kapatan antrenörün dikkati sayesinde büyük bir kaza önlenirken daha sonra kıyıya gelen antrenör dalış eğitmenine tepki göstererek farklı bir noktada dalış yapmalarını istedi.

OLASI BİR FACİADAN DÖNÜLDÜ

Antrenörün dikkati sayesinde motorun pervanelerinin dalış yapan 3 kişiye çarpması son anda engellenirken dalış ekibi daha sonra farklı bir noktaya doğru yönlendi. Yaşanan bu anlar ise cep telefonu kamerasıyla saniye saniye görüntülendi.

Yorumlar (0)