banner2

banner1

banner22

Dualarımız Sofuoğlu'yla

Dünya Supersport şampiyonu Kenan Sofuoğlu, hafta sonu İtalya’da gerçekleşecek yarışlar öncesi Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın misafiri oldu.

Serdivan 09.05.2018, 14:01
Dualarımız Sofuoğlu'yla
banner48

Sofuoğlu yaptığı açıklamada; “Cumhurbaşkanımın isteği ve ailemle de yaptığım istişareler üzerine yarış kariyerimi, 12-13 Mayıs’ta İtalya’da yapacağım jübileyle noktalayacağım, Allah’a şükürler olsun, 20 yıllık spor hayatımda 5 kez şampiyonluk nasip oldu. Bu süre içerisinde birçok gencin bu spora yönelmesine vesile olduk. Sıra onlarda, Türk Bayrağını onlar dalgalandıracaklar.” dedi.

Başarılarıyla Göğsümüzü Kabarttı

Kariyerine, birçok şampiyonluk sığdıran Kenan Sofuoğlu’na yeni hayatında başarılar dileyen Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “O’nu her izlediğimizde yüreğimiz ağzımıza geliyordu. Ama yarış sonrası kazandığı birincilikler hep göğsümüzü kabarttı. O ne yaparsa yapsın, nerede olursa olsun her zaman başarılara imza atacaktır. Spor bilgisi ve engin tecrübesiyle nice gençlerin yetişmesine katkı sunacak ve nice şampiyonlara ışık tutacaktır” dedi.

İtalya’da gerçekleşecek yarış için Sofuoğlu’na başarılar dileyen Başkan Alemdar, “Son kez piste çıktığında tüm hemşehrilerinin duası, Kenan Sofuoğlu’nun yanında olacak. Jübilesini şampiyonlukla taçlandıracağına inanıyorum.” dedi.

Yorumlar (0)