banner2

banner1

banner22

Cezadan korkan yok

Polis şikayet üzerine Serdivan İlçesi’nde üç ayrı adrese baskın yaptı. Para karşılığı fuhuş yapıldığı tespit edilen üç apart mühürlendi.

Serdivan 09.08.2018, 18:18
Cezadan korkan yok
banner48

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Ekipleri vatandaşın şikayetiyle Serdivan’da üç ayrı adrese baskın yaptı. Polis para karşılığı fuhuş yapan biri yabancı uyruklu 5 kadını gözaltına aldı. Sağlık kontrollerinin ardından idari işlem uygulanan kadınlar salıverilirken apart daireler mühürlendi.

Polisin baskını esnasında yabancı uyruklu bir hayat kadını da gözaltına alındı. Sağlık kontrolünden geçirilen kadın İLGÖÇ İdaresi yetkililerine teslim edildi. Sağlık kontrollerinin ardından kadın sınır dışı edildi.

Operasyonlar sonrasında Serdivan Kemalpaşa Mahallesindeki üç ayrı apart daire ‘Zührevi Hastalıklar ve Fuhuşla Mücadele Komisyonu’ kararı ile 3 ay süreli mühürledi.

Mahalle sakinleri bölgenin fuhuş yuvası olarak anılmasından rahatsız olduklarını dile getirerek “Polis baskın yapıp götürüyor. Kısa süre sonra utanmazlar başka bir adreste kümeleniyor. Fuhuş yapanlara uygulanan cezadan korkan yok. Serdivan’ın özellikle de mahallemizin fuhuş ile anılması bizleri son derece rahatsız ediyor’ dediler.

Yorumlar (0)