banner2

banner1

banner22

Bölgede arama çalışması başlatıldı

Serdivan İlçesinde farklı çantalar içerisinde bulunan parçalanmış cesetle ilgili ilk inceleme tamamlandı. Bir erkeğe ait olduğu, 18 yaşından büyük olduğu ve balta benzeri bir alet ile parçalarına ayrıldığı tespit edilen bölgede Polis ve AFAD tekrar arama çalışması başlattı.

Serdivan 14.01.2021, 14:24 Editör: Aysima Kortak
banner48

Serdivan İlçesine bağlı Yazlık Mahallesinde 2 gün önce gece saatlerinde Çark Deresi içerisinde bir çanta gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine giden polis ekipleri, içerisinde et ve kemik parçaları bulunan çantayı alarak Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsünde bulunan Otopsi Merkezine götürmüş ve parçalar burada incelemeye alınmıştı. Dün aynı bölgede yapılan geniş çaplı aramada içerisinde kemik ve et parçaları bulunan başka bir çanta ile eşyaların bulunduğu bir poşet ve ayak bulundu. Haberlisin.com’un ulaştığı özel bilgilere göre; otopsi Merkezine getirilen üst gövdenin bir kısmı, 2 koldan farklı parçalar ve 2 bacaktan farklı parçalar ile ayak üzerinde yapılan ilk incelemede; cesedin 18 yaşından büyük bir erkeğe ait olduğu ve öldürüldükten sonra balta benzeri bir alet ile parçalarına ayrıldığı tespit edildi.

POLİS VE AFAD EKİPLERİ BÖLGEDE

Polis ve AFAD ekipleri, Çark Deresi’nde yeniden arama çalışması başlattı. Polis ekipleri dere yatağına bakarken, AFAD ekipleri ise botla suda arama yaptı. AFAD görevlileri dereye girerek suya sarkan çalıların arasına baktı. Kıyıda bulunan polisler ise dere yatağında bulunan tüm poşetlere ve çalıların arasına bakarak arama yaptı.

Yorumlar (0)