banner2

banner1

banner22

'Bir bütünlük yakaladık'

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım ve AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, Serdivan Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

Serdivan 23.05.2018, 14:00
'Bir bütünlük yakaladık'
banner48

Birlik ve beraberlik

İftar öncesi Serdivanlı Muhtarlar ile uzun uzun sohbet eden Başkan Alemdar, Serdivan’daki var olan birlik ve beraberliğin Ramazan Ayı vesilesiyle daha da pekiştiğini belirterek on bir ayın sultanı Ramazan’ın tüm bereketiyle birlikte yüreklere mutluluk ve manevi coşkular getirdiğini ifade etti.

Özverili çalışma

Serdivan’a hizmet noktasında muhtarlar ile bir bütünlük yakaladıklarını belirten Alemdar, bu ahengin temelinde özverili çalışma ve birlikte hareket etme kavramlarının yattığını söyledi.

Teşekkür etti

Düzenlenen iftar programı vesilesiyle tekrar bir araya gelmekten dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım da muhtarlara teşekkür ederek hayırlı ramazanlar temennisinde bulundu.

Ezanın okunmasıyla birlikte oruçlarını açan misafirlere Başkan Alemdar ikramda bulunarak kendi elleriyle ramazan pidesi servis etti.

Yorumlar (0)