banner2

banner1

banner22

Başarılar diledi

Bakan Alemdar, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı münasebetiyle Sakarya Gazeteciler Birliği’nin düzenlemiş olduğu programa katılım gösterdi.

Serdivan 24.07.2018, 14:39
Başarılar diledi
banner48

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar; özgür, tarafsız ve objektif bir şekilde görevini yerine getiren basın kuruluşlarının demokrasinin en önemli lokomotiflerinden bir tanesi olduğunu ifade etti.

Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe’nin yanı sıra yerel ve ulusal gazete temsilcilerinin de yer aldığı programda basın çalışanlarıyla bir araya gelen Başkan Alemdar, tüm gazetecilerin ve basın çalışanlarının bayramını kutlayarak, çalışma hayatlarında başarılar diledi.

‘Doğru haber alma noktasında bilgilendirme’

Basın organlarının; kamu yararını gözeterek, milletimizi doğru haber alma noktasında bilgilendirme gayreti içerisinde olduğunu ifade eden Alemdar, “Bunun en önemli örneklerinden bir tanesini,          15 Temmuz 2016 gecesi yaşanan hain darbe girişiminde gördük. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın “Milletimizi meydanlara davet ediyorum.” çağrısını kahraman milletimize ulaştıran basın kuruluşları milli iradenin ve demokrasinin kazanmasında şüphesiz çok önemli rol oynamıştır.” dedi.

Alemdar’a Teşekkür

Bu anlamlı günde kendilerini yalnız bırakmadıklarından dolayı Başkan Alemdar’a teşekkür eden Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe de “Sakarya Gazeteciler Birliği olarak tüm meslektaşlarımızın bu özel gününü kutlar, herkese esenlikler dilerim.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)