banner2

banner1

banner22

Antepce artık Serdivan’da

Gaziantep'in baklava ve kadayıf lezzeti Antepce, Serdivan’da hizmet vermeye başladı. Gaziantep'in baklava ve kadayıf lezzeti Orijinal haliyle müşterilerinin damaklarını şenlendirecek.

Serdivan 12.04.2021, 17:05 Editör: Ebru Bulut
Antepce artık Serdivan’da
banner48

Antepce, bugün saat 13.00'da yapılan açılış töreniyle Serdivan Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı'nda hizmete girdi. Antepce Ramazan boyunca ürünlerini tanışma fiyatlarıyla satışa sunacak. Antepçe'nin açılış kurdelesini Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, FİSKOBİRLİK Başkanı Lütfü Bayraktar ve işletme sahibi Ahmet Orhan kesti

ÖZEL LEZZET

Serdivan Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı'nda açılan şubesiyle Antepce tatlı severlerin mekanı haline gelecek. Antepce'de baklava ve kadayıflarda, başta fıstık olmak üzere kullanılacak malzemelerin birçoğu Gaziantep'ten getiriliyor. Tatlıların müşterilerin rahatça görebilecekleri üretim tesislerinde üretilen, Antepce'de birçok farklı tatlının yanı sıra son dönemde oldukça devaçta olan soğuk baklava ile birlikte çok özel bir şekilde üretilen soğuk kadayıf tatlısı da satışa sunuluyor.

Yorumlar (0)