banner2

banner1

banner22

Alemdar’dan şehit annesine bayram ziyareti

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, şehit annesi Hamide Çoban ile Arabacıalanı Mahallesi’nde ikamet eden 82 yaşındaki Melahat Ekşioğlu’nu ziyaret ederek Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

Serdivan 24.05.2020, 15:29 Editör: Aysima Kortak
Alemdar’dan şehit annesine bayram ziyareti
banner48

2017 yılında Şırnak’ta askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan 23’üncü Jandarma Sınır Tümen Komutanı Tümgeneral Aydoğan Aydın'ın acısını ilk günkü gibi yüreklerinde taşıdıklarını belirten Başkan Yusuf Alemdar, “Vatanı ve milleti uğruna fedakarlıkların en büyüğünü yapan aziz şehitlerimizi, rahmet ve minnetle yad ediyorum. Onların geride bıraktığı aileleri, bize emanet. Her zaman başımızın üzerinde yerleri var.” dedi.

BİRLİKTE AŞACAĞIZ

Ülke ve millet olarak bu bayram birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulduğunu belirten Alemdar, “Bu zor zamanları hep birlikte kenetlenerek atlatacağız. Sabır ve dua ile sağlık noktasındaki tüm engelleri aşacağız. Bu vesileyle bir kez daha aziz şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, şehit ailelerimize, kahraman gazilerimize ve onların ailelerine sağlıklı uzun ömür diliyorum.” ifadelerini kullandı.


Yorumlar (0)